Opinie naszych klientów

Pani Dominika dosłownie odczarowała mój ogródek. Myślałam, że tam się nic nie da zrobić i długo zwlekałam z projektem. Na szczęście trafiłam na Panią Dominikę, która od razu miała pomysł na aranżację tej przestrzeni. Zaprojektowała ogród zgodnie z moimi potrzebami oraz możliwościami finansowymi w dodatku nie musiałam szukać wykonawcy, ponieważ Pani Dominika wraz z super ekipą wszystkim potrafią się zająć. Dzisiaj mogę cieszyć się z pięknego ogródka przy bloku mieszkalnym, który jest również widowiskiem dla reszty sąsiadów. Zdecydowanie polecam Panią Dominikę i raz jeszcze dziękuje za świetną realizację.

Wiktoria S.

 

Pani Dominika wykonała aranżację małego balkonu. Jestem pod wrażeniem jej zaangażowania i wiedzy w realizację tak małego zlecenia. Współpraca przebiegła bezproblemowo, wszystko zostało dokładnie omówione podczas rozmów telefonicznych, na koniec otrzymałam kompletne opracowanie. Pomimo, że balkon jest niewielki, to zaproponowano ciekawe rozwiązania aranżacyjne, z dużą ilością różnorodnych roślin. Polecam współpracę.

Anna Z.

 

Profesjonalna firma, rzetelne i fachowe podejście do pracy, ogromna wiedza. Polecam.

Anna T.

 

Pani Dominika z ekipą opiekuje się naszym ogrodem od kilku lat. Od zawsze profesjonalnie, bez zastrzeżeń, na czas. Świetna współpraca. Serdecznie polecam!

Paweł B.

 

Bardzo polecam Pracownie drewna i zieleni. Z Dominiką i jej rodziną (bo to rodzinna firma) współpracuje juz chyba 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Dominika dba o mój ogród jak o swój. Wie kiedy co trzeba przyciąć, co i kiedy nawieźć, gdzie jaka roślina będzie dobrze rosła. W pełni jej ufam. Zawsze jest na czas i roboty są sprawinie wykonywane. Dzięki temu mogę się pochwalić pięknym i zadbanym ogrodem. Dominika i reszta – dziękuje z całego serca! 🙂

Ewa

 

Korzystam w usług Pracowni od 4 lat. To oni założyli mój ogród i kiedy trzeba robią korektę. Współpraca od samego początku układała się świetnie. Wystarczyło, że ogólnie powiedziałam o jaki efekt mi chodzi i od paru lat cieszę się z ogrodu moich marzeń. Projekt i wykonanie było w pełni zrobione przez Pracownię i trzeba przyznać, że dobór i rozmieszczenie roślin jest nieszablonowe. Widać, że Właścicielka firmy potrafi zrozumieć potrzeby klienta. Ponadto ma nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także artystyczną duszę i wkłada w swoją pracę serce.

Kinga B.

 

Od lat współpracujemy razem i gruntownie zweryfikowaliśmy umiejętności i zaangażowanie Pracowni. Są godni polecenia, precyzyjni, z szerokim wachlarzem wiedzy w swojej dziedzinie. Bardzo polecam wykonawstwo tej firmy – Anna Szczepańska właściciel firmy ZielonaTerapia.pl

Anna Sz.

 

Pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie połączone z pasją tworzenia ogrodów.

Jakub P.